Strona Główna | Wycieczki dla firm | Wyjazdy motywacyjne | Wycieczki szkolne | Pielgrzymki | Konferencje | Spa & Wellness | Kontakt/Lokalizacja
  O nas | Dokumenty | Lokalizacja / Kontakt | Facebook | Znajdziesz nas na... | Katalogi do pobrania
 

 


Witamy Serdecznie

Jeżeli nie znaleźli Państwo wycieczki / wyjazdu motywacyjnego odpowiadającego Waszym wymaganą zapraszamy do składania zleceń na organizację imprez turystycznych. Z chęcią zorganizujemy wyjazdy w dowolnie wybrane miejsce w Polsce i Europie o wybranym przez Państwa charakterze. Ponadto informujemy, że dla opiekunów grupy proponujemy bezpłatne miejsce na imprezie.

Istnieje możliwość modyfikowania wszystkich parametrów imprezy od rodzaju transportu (bus/autokar/samolot) po zakwaterowanie (standard, położenie, lokalizacja hotelu/pensjonatu/ośrodka wypoczynkowego). Prosimy pamiętać, że do większości proponowanych imprez istnieje możliwość dokupienia imprezy integracyjnej (z alkoholem/bez alkoholu, z muzyką mechaniczną/ muzyką na żywo, modyfikacja menu). Dla bardziej wymagających klientów proponujemy możliwość wyboru miejsca w/w imprezy zakładowej (wybrane przez Państwa miejsce). 

W nadchodzącym sezonie z pragniemy zaproponować imprezy krajowe (City Tour, Objazdy po wybranym regionie, objazd + wycieczki górskie, Spacery Nording walking, Off Road + Paintball, Trekking). Wśród proponowanych przez nas wycieczek zagranicznych odnajdą Państwo większość krajów Europejskich od imprez 2-3 dniowych do Austrii, Czech, Węgier czy na Słowację do imprez typowo objazdowych jak np. Albania, Balkan Tour, Chorwacja, Hiszpania, Prowansja (Południowa Francja), Skandynawia, Skandynawskie Stolice, Turcję czy Włochy.  

Prosimy pamiętać, że chętnie łączymy proponowane imprezy turystyczne z wypoczynkiem, konferencjami czy imprezami integracyjnymi. Jesteśmy otwarci na organizacje imprez związanych z profilem działalności Państwa firmy/instytucji.  

Pragniemy również poinformować, że z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa imprezy typowo wypoczynkowo-rekreacyjne. W naszej ofercie znajduje się szereg hoteli, campingów oraz ośrodków wypoczynkowych na terenie Europy. Pośród szerokiej gamy plaż Europy polecamy znane i rozrywkowe wybrzeże Costa Brava w Hiszpanii, ekskluzywne Lazurowe Wybrzeże, urokliwy Półwysep Bałkański (Albania, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Grecja) czy klasyczną Włoską Riwierę. Dla uczestników imprez wszystkie nasze wyjazdy urozmaicamy o wycieczki fakultatywne z możliwością poznania kultury i historii danego regionu. Prosimy pamiętać, że wszystkie imprezy przez nas organizowane są tworzone według Państwa wymagań. Istnieje możliwość organizacji zarówno pobytu ze zwiedzaniem jak i zwiedzania z jednym lub dwoma dniami wolnymi.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

„Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku[...]”

Gautama Budda
 

Zapraszamy do współpracy

Biuro Podróży PL TRAVEL
40-032 Katowice
ul. Henryka Dąbrowskiego 1/6
Tel. 798 431 346
mateusz@pltravel.pl

 

 
 


All Rights reserved. Copyright © Biuro Podróży PL TRAVEL w Katowicach 2008.

Wszystkie programy zamieszczone na stronie internetowej są programami autorskimi Biura Podróży PL TRAVEL z Katowic.
Wykorzystywanie i kopiowanie wyłącznie za zgodą PL TRAVEL.
 stat4u